Kurumsal

Vizyon-Misyon

İnşaat sektörü ülkemizin ve Mersinimizin geleceğinin alt yapısını hazırlayan, şekillendiren, kendisine bağlı birçok inşaat kolunu hareketlendiren lokomotif bir sektördür.Nasıl bir insanın iskelet yapısı o insanın fiziğini şekillendirirse aynı şekilde betonda şehirlerin ruhunu, görünümünü ve kültürünü belirler. Bu kültürün ve değerlerin taşınmasında medeniyetin simgesi olarak beton önemlidir.

Bu bilinç ve sorumlulukla 2011 yılının Kasım ayında 2006 yılından beri faaliyette olan Doğa Beton A.Ş’nin yönetimini devralarak, bu tarihten itibaren Doğa Beton A.Ş.’de araç filomuzu genişleterek kapasitemizi artırmış bulunmaktayız. Müşteri memnuniyet odaklı satış ve pazarlama stratejimiz, dinamik ve profesyonel kadromuzla Mersin Hazır Beton sektöründe %30 Pazar payını hedeflemekteyiz.

Doğa Beton A.Ş. nin ana felsefesi; insan odaklı düşünen, çevreye duyarlı, kaliteden ödün vermeden TS EN 206-1 Standartlarına uygun üretim yapmak ve müşterilerimize zamanında kaliteli beton teslim etmektir.

Firmamız çalıştığımız tüm müşterilerimizi ailesinin bir ferdi olarak görmektedir. Sevgi ve güven duygusu ile çalışabileceğimiz işlerde yanınızda olmak dileğiyle…


Metin Saltık
Yönetim Kurulu Başkanı